Bake My Day tooted

Meie tooted valmivad Sinu soove järgides, et ehtida just Sinu erilist päeva.

Seda mõtet järgides, valmistame eritellimusel käsitööna valmivaid eksklusiivseid torte, pulga- ja tassikooke. Oma toodetes kasutame ainult kvaliteetset toorainet, sh naturaalset vahukoort, premium klassi šokolaade jm.

Toodete tellimisel saab valida juba meie valmislahendusi, millega saab tutvuda galeriis. Saab esitada soove detailide muutmiseks, värvide vahetamiseks või tellida hoopis midagi oma nägemusest. Võimalik anda meile ka lihtsalt ette teema või täiesti vabad käed. Üks-ühele torte me järgi ei tee. Võime võtta ideid, teemasid soovitud tortidelt, kuid meie tordid on alati omanäolised, kuna hindame kõrgelt autoriõigusi. Sellest tulenevalt ei vooli ka autorikaitsega multifilmitegelasi.

 

Meie tellimuste kalender täitub tavaliselt väga kiirelt, sellepärast oleks hea broneering teha juba paar kuud enne tähtpäeva.

Mõnusat inspiratsioonilendu ja küsige julgelt nõu!

Meie tootevalikus on suhkrumassiga kaetud tordid. Suhkrumassi ostame valmiskujul ja see sisaldab lisaaineid, samuti on värviliste tortide ja detailide jaoks vaja massi toonida toiduvärvidega. Et toiduvärvi hulka minimaliseerida, kasutame kõrge kvaliteediga geelvärve, mille kulu on imeväike. Suhkrumassi kihi paksus tordil on vaid mõni millimeeter ja soovi korral saab selle lihtsalt eemaldada ning söömata jätta. Pöörame tähelepanu asjaolule, et kujukesed kinnitame tordi külge kasutades puidust tikke, samuti kasutame tikke mõningate kujukeste voolimisel ja korrustortide toestusena. Suhkrulillede tegemisel kasutatakse traati ja lilleteipi, mis tuleb enne söömist eemaldada.

Bake My Day OÜ      reg nr 12773500

  • Facebook - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle